GeNCLiK FoRuM ™ | PaYLaSİM ADReSi

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Rapidshare Limitisz Dosya İndirme
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyCuma Nis. 16, 2010 5:31 pm tarafından Salih Temel

» Gunz Online
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 9:39 am tarafından **KraL**

» Herkese Selamlar
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPerş. Tem. 09, 2009 2:32 pm tarafından By_Swanky

» Kardeş Site
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPerş. Tem. 09, 2009 2:26 pm tarafından By_Swanky

» Babasının soNu ..
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:24 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Beni Arıyolar...!!
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:06 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Ates Verin Len..
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:00 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Merdiven şiiri
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:47 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Kaldırımlar şiiri
World of Warcraft: Wrath of the Lich King EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:44 pm tarafından ChoCo PrenSeS

Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 26 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 5:33 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 253 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: caesar16

Kullanıcılarımız toplam 151 mesaj attılar bunda 99 konu

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Mesaj  giray Ptsi Mayıs 11, 2009 9:46 pm

kahramanların Azeroth topraklarına ilk adımlarını atmalarının ardından tam iki yıl geçti ve altı yıl öncesinde Arthas'ın Ner'zhul ile bir olup Lich King olmasının ardından girdiği derin uyku son buldu. Azeroth topraklarına ilk adımımızı attığımızda olacakları tahmin bile edemezdik. Elwynn Ormanlarında başlayan yolculuğumda ilk olarak halkın başına bela olan kurtların oluşturduğu tehlikeyi ortadan kaldırmak için gönüllü olmuştum, ardından haydutların yağmaladığı tarlaları onlardan temizlemek için maceranın ortasına atıldım. Haydut Kralıni yenmemin ve çevredeki insanları onun yarattığı tehlikeden kurtarmamın ardından bir üne sahip olmuştum. Kuzeydoğu'daki orc klanlarının yarattığı tehlikeyi durdurmak, güneydeki goblinlerin yardımına yetişmek derken kendimi Kuzey'de eski krallığın ölüm kokan topraklarında ölümsüzlere karşı savaşırken, hapsedilmiş element lordunun yarattığı tehdide bir son vermek için yeraltındaki cehennemimsi zindanlarda buldum. Bir gün, Dehşetli Kale Naxxramas'ın eski insan topraklarında bulunduğunu öğrendim. Gümüş Şövalyelerin yardımıyla oraya bir çıkarma yaptık. Orada bulunan korkunç ölüm şövalyelerinin arasında bir zamanlar efsanevi kılıç olan Ashbringer'ın taşıyıcısı olan Morgraine de vardı ama bunlar önemsiz detaylardı, önemli olan büyük Lich Kel'thuzad'ın sonunu getirmekti. Onu yendikten sonra phylactery adı verilen ve onu muhafaza eden küreyi
giray
giray

Rep : 3

- Similar topics