GeNCLiK FoRuM ™ | PaYLaSİM ADReSi

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Rapidshare Limitisz Dosya İndirme
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyCuma Nis. 16, 2010 5:31 pm tarafından Salih Temel

» Gunz Online
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 9:39 am tarafından **KraL**

» Herkese Selamlar
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPerş. Tem. 09, 2009 2:32 pm tarafından By_Swanky

» Kardeş Site
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPerş. Tem. 09, 2009 2:26 pm tarafından By_Swanky

» Babasının soNu ..
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:24 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Beni Arıyolar...!!
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:06 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Ates Verin Len..
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPtsi Haz. 01, 2009 2:00 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Merdiven şiiri
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:47 pm tarafından ChoCo PrenSeS

» Kaldırımlar şiiri
Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli EmptyPtsi Haz. 01, 2009 1:44 pm tarafından ChoCo PrenSeS

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 26 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 5:33 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 253 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: caesar16

Kullanıcılarımız toplam 151 mesaj attılar bunda 99 konu

Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli

Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli Empty Herkez Okusun Karakterleriniz icin önemli

Mesaj  ismailfb19 Ptsi Mayıs 11, 2009 8:32 pm

Şu aralar görüyorumda baya bi koxper arkadaşımız var Yoksa lamer mi demeliydim?
Milletin hakkında, emeğinde bu kadar gözünüzün olmasının sebebi nedir acaba? Kendi ezikliğinizi neden kabullenmeyip sağdan soldan Keylogger programları indirip trojen yapıp millete koxp diye arkadaşlara yedirmeye çalışıyorsunuz?
Böyle yaparak kendi farkınızı daha doğrusu kişiliğinizi bize göstermiş oluyorsunuz Buraya trojen koyan o "Saf" arkadaşlarım, siz hack'in bu kadar kolay olduğunu mu sanıyorsunuz? Artık Knight Online oynayan çoluk çocuk modundan çıksanız diyorum Biraz ilerleyin artık Aşın bunları Bunlar 10 yaşındakiler yemiyor artık Sizler bu tür saçmalıklar yaparak acaba neden kendinizi düşürüyorsunuz? Bu siteye kayıt olmak ve bu koxpları koymak basit Ama sizin takip edildiğinizden haberiniz varmı acaba? Hem TTnet hemde bu keylogger programlarını yapanlar Siz zannediyor musunz ki bu programların orjinalini indiriyorsunuz? Siz zannediyor musunz ki o keyloggerları yapanlar programın orjinalini koyuyorlar? Onlarda kendi serverlerini koyuyorlar Siz hack yapıcam diye hacklenirsiniz Benim KaosKoxp'ta anımlarım büyüktür Özellikle LiaR ile bi ara aramız baya bi kötüydü Eski arkadaşlar bilirler Sizin gibilerin koxpunu denerken virus varmı yok mu diye sanırım N-Keylogger'dı açmadan direk bilgiler gitti karşıya Ve moderatörlüğüm alındı Sizin yüzünüzden belkide daha fazlası olacak Ama benim sizler gibilere garezim var Ve buna müsade etmiycem Eğer bu yazıyı okuyorsanız ve daha sonra koxpunuzu utanmadan koyuyorsanız İnsanlık sıfatınızı kaybetmişsiniz demektir Size insanlığınızı aramanızı medeniyete dönmenizi ve bunu en kısa sürede yapmanızı öneririm

Ve diğer sitede ki sağdık ve iyi arkadaşlarım Ben yada DARKMAN yada LiaR'ın koyduğu koxplar hariç ne kadar koxp varsa bize bildirin O konulara mesaj bile yazmayın onlarla muhattap olmayın Çünkü sizin mesaj yazmanız onlara değer verdiğiniz anl***** yada diğer deyişle onlarla ilgilendiğiniz ve dikkate aldığınız anlama gelir Siz bırakın o dangalak koxpunu yayınlasın Ama indiren yok Bundan dolayı bu siteye bir daha gelmez ve o koxpunu yayınlayamaz Ama biz eskisi gibi Türkiye'nin en büyük Knight Online sitesi olduğumuz zaman, zaten bunu bulmaya imkan bulamıycak Çünkü sitemizde adam gibi moderatörler ve süper moderatörler olacak

Herkese dikkatli olması konusunda son bir uyarı yapıyorum Hem sitedeki devamlı arkadaşlarıma hemde o dangalaklara Çünkü o dangalaklara karşı ben ve CWajan varız Ne demek istediğimi umarım anlamışsınızdır
ismailfb19
ismailfb19
Admin
Admin

Rep : 6

http://www.paylaskolik.yetkin-forum.com

- Similar topics